www.crohnovanemoc.cz
Claudie

Vaše recepty

Máte zajímavý a vyzkoušený recept? Pošlete mi jej.Nejdříve se však musíte zaregistrovat. Pokud jste tak již učinili, jednoduše se přihlašte a poté vepište do formuláře svůj recept a odešlete. Můžete posílat libovolný počet receptů.Nejlepší recepty budou vyhodnoceny ke konci roku 2009 a jejich autoři získají odměnu!

Pošlete svůj recept

 
Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se

Podmínky

Registrací a odesláním receptu souhlasím s jeho bezplatným zveřejněním v rámci projektu "Nebojte se dobře najíst". Vybrány budou recepty, které jsou zajímavé a splňují podmínky diety pro pacienty s Crohnovou chorobou a ulcerozní kolitidou.

Zaslané údaje (jméno, obec, e-mail) slouží výhradně pro identifikaci autorů receptů.

Odesláním výslovně souhlasím s tím, aby moje identifikační a adresní osobní údaje, které jsem uvedl v tomto formuláři byly v plném rozsahu zpracovány společností Grifart spol. s r.o. sídlem Haasova 37a, 616 00 Brno jako správcem, a to za účelem nabízení služeb a produktů správce, vše na dobu 2 let od udělení souhlasu. Souhlas rovněž zahrnuje zasílání informací prostředky elektronické komunikace, tj. např. e-mailem, telefonem a internetem.

Poučení: Správce tímto informuje subjekt údajů a poskytuje mu výslovné poučení o jeho právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména o tom, že poskytnutí osobních údajů správci je dobrovolné, že subjekt údajů má právo na přístup k těmto údajům, právo na opravu těchto údajů, právo na informaci o zpracování těchto údajů, právo níže uvedený souhlas kdykoliv bezplatně odvolat, jakož i využití dalších práv vyplývajících z § 11, 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Objednejte si zpravodaj
zdarma na svůj e-mail.
bulletin